• Na CZAS WAKACJI (lipiec-sierpień) biuro parafialne otwarte tylko po Mszy św. wieczornej (około 18:30). Nie ma Mszy św. o godz. 7:00 w dzień powszedni.
  • W zakrystii są do odebrania FILMY Z I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  • REMONTY – Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary przekazane na remont: dziś na tacę oraz w kopertach, które w tym tygodniu wyniosły: 900 zł. Bóg zapłać. Stan obecny wydatków remontowych jest niestety minusowy (około 8.000 zł, niestety szybciej wydajemy niż zbieramy). Wczoraj zamontowaliśmy bojler na ciepłą wodę (opłacony z Festynu), który został podłączony do pieca gazowego w piwnicy (zlikwidowaliśmy 2 „Junkersy” z pomieszczeń, zostały jeszcze dwa). Wycięliśmy stare metalowe rury i zbędne kolektory z kotłowni. Naprawiliśmy gąsiory na dachu uszkodzone wiatrem.
  • W TYGODNIU WSPOMINAMY - środa – św. Benedykta, Patrona Europy, święto; czwartek – św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męczennika; piątek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • Zapraszamy na ADORACJĘ NOCNĄ z 16 na 17 lipca (z przyszłego poniedziałku na wtorek) w godzinach od 20:00 do 9:00. Przyjdźmy ze swoimi intencjami, a szczególnie módlmy się w tym czasie o powołania kapłańskie do naszego seminarium. Pierwsza godzina będzie prowadzona. Prosimy o zapisanie się na każdą godzinę przynajmniej dwie osoby. Lista w zakrystii.
  • GOŚĆ NIEDZIELNY – Dziś w Gościu Niedzielnym: W ciągu 100 lat z Bliskiego Wschodu wyemigrowało 6 mln chrześcijan. Kto może korzystać w programu Dobry Start czyli 300 +.

Back to top