1. REMONTY – dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary przekazane na remont w kopertach, które w tym tygodniu wyniosły: 50 zł. Stan obecny wydatków remontowych jest niestety minusowy, tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdy Wasz wkład – Bóg zapłać.
 2. Zachęcamy tych, którzy nie mogą udać się na pieszą pielgrzymkę do towarzyszenia duchowego. Zapisy do ZŁOTEJ GRUPY w zakrystii, tam też można złożyć swoje intencje, które zaniesiemy na Jasną Górę i będziemy omadlać w drodze oraz ofiary na organizację pielgrzymki (woda, transport bagażu, zaopatrzenie medyczne itp.).
 3. SPOTKANIE organizacyjne DLA PIELGRZYMÓW przy grillu odbędzie się 21 lipca (sobota) o godz. 19:30 w naszej parafii, wejście przez plebanię. Zachęćmy jeszcze kogoś do pieszej pielgrzymki. Można się zapisać na pielgrzymkę, choćby na kilka dni, osobiście lub telefonicznie (numer na plakacie).
 4. Zapraszamy na ADORACJĘ NOCNĄ z 16 na 17 lipca (z poniedziałku na wtorek) w godzinach od 20:00 do 9:00. Przyjdźmy ze swoimi intencjami, a szczególnie módlmy się w tym czasie o powołania kapłańskie do naszego seminarium. Pierwsza godzina będzie prowadzona.
  SPOWIEDŹ podczas nocnej adoracji od 21:00 do 23:00.
 5. ŚWIĘCENIE POJAZDÓW - w niedzielę za tydzień (22 VII) po każdej Mszy Świętej oraz w dzień św. Krzysztofa (25 VII - wtorek).
 6. W poniedziałek WSPOMINAMY Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.
 7. GOŚĆ NIEDZIELNY – dziś w Gościu Niedzielnym:
  - Szata najbliższa ciału – nie ma takiego ubioru, który byłby bardziej od szkaplerza wart noszenia      
  - O misji przy trzech papieżach – wywiad z prof. Hanną Suchocką  
  - o kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa w miesiącu lipcu
  - w dodatku diecezjalnym krótka notka o odsłonięciu w Pile tablicy upamiętniającej narodziny s. Anny Tekli Budnowskiej

Back to top