1. Raz na 5 lat w każdej parafii odbywa się KANONICZNA WIZYTACJA KS. BISKUPA. Taką wizytę składa w naszej parafii J.E. BP KRZYSZTOF ZADARKO, którego witamy i zapraszamy do przebywania razem z nami przez najbliższe 2 dni. Chcemy dzielić się naszymi problemami, sprawami i radościami z Pasterzem naszej diecezji.
  2. ODPUST PARAFIALNY – dziś świętujemy ODPUST Miłosierdzia Bożego. Uroczysta Msza św. o godz. 12:30. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  1. Dziś także o godz. 17:00 J. Ex. Ks. Bp Krzysztof udzieli sakramentu Dojrzałości chrześcijańskiej czyli BIERZMOWANIA naszej młodzieży
  2. Dziś jest także ŚWIĘTO PATRONALNE CARITAS. Dlatego zachęcamy do obejrzenia wielkanocnego koncertu charytatywnego „Polska Pomaga” w TVP 2 o godz. 20:00. Ofiary do puszek przekazujemy w połowie do Caritas naszej diecezji, a drugą część przeznaczamy na chrześcijańskie rodziny, które ucierpiały w zamachach na Sri Lance.
  3. We wtorek świętujemy UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, patrona naszej diecezji, przeniesioną z Oktawy Wielkanocnej.
  4. NABOŻEŃSTWA MAJOWE – od środy 1 maja rozpoczynamy śpiew Litanii do Matki Bożej, tzw. Majówki o godz. 17:30. Szczególnie zapraszamy na tę formę pobożności dzieci i rodziców I Komunijnych.
  5. I CZWARTEK – nabożeństwo adoracyjne o powołania o godz. 17:00. I PIĄTEK – odwiedziny chorych zgodnie z ustaleniami. Ks. Krzysztof odwiedza swoich chorych w poniedziałek 6 maja od godz. 9:00. I SOBOTA – rozmyślanie i różaniec ekspiacyjny po Mszy św. o godz. 8:00.
  6. 3 MAJA UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 18:00.
  7. GOŚĆ NIEDZIELNY – o historii katedry Notre Dame oraz o jej znaczeniu nie tylko dla Kościoła we Francji, a także o historii relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki ukrytych w ścianie klasztornej kaplicy w Białymstoku.
  8. WIECZNY ODPOCZYNEK – w minionym tygodniu do wieczności odszedł Bruno SUCHI, lat 78.

Back to top