1. Dziś gościmy ks. Jerzego, pallotyna, który przeprowadzi NIEDZIELĘ SŁOWA DRUKOWANEGO. W kruchcie kościoła można zakupić książki o tematyce religijnej i misyjnej.
 2. Przypominamy o OGRANICZENIU LICZBOWYM w naszej świątyni. Prosimy o pobieranie przed wejściem do kościoła numerków z koszyka.
 3. Dziś ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy św. o godz. 9:30 i krótkie spotkanie formacyjne w kościele.
 4. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11:00 DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Pobłogosławimy świece, różańce i medaliki. Zakończyliśmy zgłaszanie dzieci na I Komunię Świętą w 2021 roku. W przyszłą niedzielę 14 lutego o godz. 15:30 odbędzie się KONFERENCJA ONLINE dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 5. Dziś zbiórka do PUSZEK NA OGRZEWANIE naszego kościoła. Zima w tym roku sroższa i wydatki na gaz większe. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie.
 6. W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA z klas I szkół średnich.
 7. W najbliższy czwartek we wspomnienie NMP z Lourdes przypada ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. O godz. 8:00 i 18:00 Msza św. będzie połączona z obrzędem namaszczenia chorych.
 • W tygodniu WSPOMINAMY: w środę św. Scholastyki, dziewicy.
 • Za tydzień dodatkowa Msza św. o godz. 16:00 w RYCIE TRYDENCKIM.
 • Już niedługo Środa Popielcowa i Wielki Post, dlatego prosimy o PRZYNIESIENIE PALM, by je spalić na popiół do posypywania naszych głów.
 • Duszpasterstwo Akademickie w Pile działające przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza wszystkich zakochanych i szukających miłości na MSZĘ ŚW. W INTENCJI DOBREGO MĘŻA, DOBREJ ŻONY. Msza św. odbędzie się w niedzielę 14 lutego o godz. 19:00 w kaplicy Dobrego Pasterza przy parafii na Górnym. Więcej informacji na plakacie w kruchcie.
 • Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – Kto powinien decydować o zaprzestaniu terapii i na czym polega różnica między rezygnacją z uporczywej terapii a eutanazją?