1. Nabożeństwa majowe z odmawianiem litanii loretańskiej każdego dnia o godz. 17:30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie odmawiana razem z litanią, w środę przed Mszą Świętą.
2. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych - zgodnie z zapowiedzią spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin odbywa się w każdy piątek od 16:30. Każde dziecko - będąc już po spowiedzi - zgodnie z wolą rodziców może przyjąć zwyczajnie Komunię Świętą na Mszy św. w dowolną niedzielę o godz. 11:00. Uroczyste przyjęcie Komunii Świętej odbędzie się 11 czerwca o godz. 11:00.

3. Dziewczynki i chłopcy do SCHOLI - zapraszamy chętne dzieci do śpiewania w scholi o godz. 11:00 na Mszy św. dziecięcej. Scholę prowadzi p. Barbara.
4. PRZYJĘCIE NA MINISTRANTÓW - dziś pięciu chłopców zostanie przyjętych na ministrantów na Mszy o godz. 11:00.
5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
6. Od 19 maja na ekranach kin można oglądać wyjątkowy film „Teraz i w godzinę śmierci”. To wielka opowieść o sile modlitwy różańcowej. Produkcja powstawała na czterech kontynentach przez wiele lat. Gorąco zachęcamy do wybrania się do kina „Helios”. Godzinę seansu podamy we wtorek. Hasło „Nazaret” ze zniżką.
7. ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE W KOSZALINIE - w najbliższą sobotę 20 maja odbędą się święcenia kapłańskie w naszej diecezji.
8. NIEDZIELA Z CIASTEM - w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej ministranci będą przy drzwiach częstowali ciastem. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wspólny wakacyjny wyjazd.
9. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM - * jak to się stało, że Kościół dał wiarę świadectwu trojgu niepiśmiennych dzieci (o objawieniach Fatimskich); * w Belgii przyznano obywatelstwo robotowi, to nie żart, to dzieje się naprawdę; * jeśli Bóg chce uzdrawiać, to dlaczego nie uzdrawia wszystkich?
10. Intencje mszalne: 8:00, 9:30

duszpasterze

Back to top