1. Bóg zapłać na OFIARY ZŁOŻONE NA WSD Koszalin w wysokości 2.150 zł.
 2. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – każdego dnia o godz. 17:30.
 3. Dziś uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, a za tydzień ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, dlatego w piątek rozpoczęliśmy NOWENNĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 4. Dziś o godz. 9:30 Msza św. w intencji ŻYWEGO RÓŻAŃCA, zmiana tajemnic i spotkanie formacyjne po Mszy świętej.
 1. Dziś o godz. 16:00 MSZA ŚW. W RYCIE TRYDENCKIM.
 2. W środę kolejne spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO o godz. 19:00.
 3. W czwartek po Mszy św. spotkanie GRUPY SYNODALNEJ. Zapraszamy także inne osoby zainteresowane tematami Synodu.
 4. W I piątek miesiąca udamy się z KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ DO CHORYCH od godz. 9:00. Ks. Rafał uzgadnia wizytę indywidualnie ze względu na katechezę.
 5. Można ZGŁASZAĆ DO BIERZMOWANIA młodzież z klas 7 i wyżej. Zapisy do 14 czerwca. Karta zgłoszeniowa w zakrystii i na stronie parafialnej.
 6. Zapraszamy na PIELGRZYMKĘ autokarową do św. Józefa (Kalisz) i Matki Bożej (Częstochowa) 22 i 23 czerwca (sobota i niedziela, z noclegiem). Zostało już tylko kilka miejsc. Koszt zależny od ilości zgłoszeń (około 200 zł). Zapisy w zakrystii.
 7. W tym tygodniu do Waszych skrzynek pocztowych zostanie dostarczona KOPERTA-CEGIEŁKA z projektem nowego wejścia do naszej świątyni. Tymczasem rozpoczęliśmy REMONT zaplecza sanitarnego i gospodarczego przy salkach katechetycznych. Prosimy nie tylko o pomoc materialną, ale także o pomoc fizyczną.
 8. Zapraszamy do pomocy w przygotowaniu FESTYNU PARAFIALNEGO (Faustynki Jadwiżyńskie), który odbędzie się 16 czerwca w niedzielę od godz. 14:00. Prosimy o ofiarowanie rzeczy na loterię (co? - to co chcielibyśmy sami otrzymać).
 9. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 1-13 sierpnia. Koszt – 180 zł. Spotkanie organizacyjne grupy 7. – 13 czerwca (czwartek), godzina 19:00 na salce. Tych, którzy nie mogą pójść, zapraszamy do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – zapisy w zakrystii (możliwość złożenia intencji oraz ofiary za broszurę i na pielgrzymkę).
 10. WOLNE INTENCJE w tym tygodniu o 8:00 (pn, śr, czw) i 18:00 (wt, śr).
 11. KSIĄDZ WOJCIECH EBEL posługujący w naszej parafii dekretem ks. bpa Ordynariusza pozostaje z nami do 15 sierpnia 2020 roku.
 12. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM specjalny dodatek poświęcony historycznej, pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski, a w nim kulisy organizacji i przebiegu wizyty, reakcje władz i funkcjonariuszy partyjnych, wspomnienia organizatorów i uczestników.