1. Przypominamy, że na czas wakacyjny (lipiec, sierpień) KANCELARIA PARAFIALNA otwarta jest po Mszach Świętych. Nie ma także Mszy św. porannej o godz. 8:00 w tygodniu. Porządek Mszy niedzielnych bez zmian.
  2. W zeszłym tygodniu we wtorek (i środę) 40 osób przyjęło szkaplerz karmelitański. Ofiary zebrane – 170 zł - przekażemy na klasztor sióstr karmelitanek w Bornem Sulinowie.MSZA DZIĘKCZYNNA za opiekę Maryi przez znak szkaplerza zostanie odprawiona 15 sierpnia o godz. 12:30.
  1. ŚWIĘCENIE POJAZDÓW - w niedzielę za tydzień (28 VII) po każdej Mszy Świętej oraz w dzień św. Krzysztofa (25 VII - czwartek). Ofiary przy tej okazji zebrane przeznaczymy na pojazdy dla misjonarzy.
  2. 24 lipca w parafii św. Stanisława Kostki o godz. 11:00 odbędzie się Msza z okazji ŚWIĘTA POLICJI. Zapraszamy policjantów, pracowników, ich rodziny i wszystkich chętnych.
  3. W czwartek 25 lipca swoje IMIENINY obchodzą: bp Krzysztof Zadarko, bp Krzysztof Włodarczyk i nasz proboszcz ks. Krzysztof Kowal. Solenizantów polecamy opiece patrona św. Krzysztofa wypraszając dla nich wiele łask.
  4. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii.
  5. W GOŚCIU NIEDZIELNYM – jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy? Oraz artykuł o lekach – dlaczego w Polsce ich brakuje? Polecamy także rozważanie słowa Bożego z niedzielnej Mszy.

 

Back to top