• MIESIĄC PAŹDZIERNIK to czas modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa codziennie o 17:30. RÓŻANIEC DLA DZIECI w poniedziałki, środy i piątki o 16:30.
 • TACA REMONTOWA - Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy parafialnych REMONTACH (2 panów Stanisławów, p. Eugeniusz i p. Grzegorz). Jak widać pracujemy nad frontonem kościoła, przygotowując do montażu konstrukcji zadaszenia. Również w tym tygodniu prosimy osoby chętne do pomocy fizycznej od 9:30. Za wszystkie dary materialne z serca dziękujemy.
 • Dziś zbiórka do puszek na DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA wspierające obecnie około 2.000 uzdolnionych uczniów i studentów jako „żywy pomnik” Ojca Świętego Jana Pawła II. Ofiary zbierać będą ludzie młodzi z naszej parafii.
 • Dziś Msza św. Trydencka o godz. 16:00 z udziałem SCHOLI GREGORIAŃSKIEJ, która będzie upiększać Mszę św. także o godz. 12:30. Zapraszamy.
 • W czwartek (17.10.2019) SPOTKANIE SYNODALNE po Mszy św. wieczornej o godz. 19:00.
 • Za tydzień po Mszy wieczornej spotkanie dla młodzieży BIERZMOWANEJ z klasy 8.
 • Za tydzień NIEDZIELA MISYJNA. Gościmy w naszej parafii ojca misjonarza z Syberii. Taca tego dnia przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne, a ofiary po Mszy św. dla ojca misjonarza.
 • Duszpasterstwo akademickie przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza na REKOLEKCJE NA DOBRY POCZĄTEK pod hasłem „W rytmie łaski” w dniach od 20-23 października (niedziela-środa), które poprowadzi ks. dr Wojciech Wójtowicz - rektor WSD w Koszalinie.
 • Gdyby ktoś miał niepotrzebny lub USZKODZONY RÓŻANIEC prosimy o przyniesienie do zakrystii. Przekażemy „do remontu” na misje.
 • bp Edward Dajczak zaprasza do wspólnego odmówienia jednej tajemnicy różańca w każdą środę października o godz. 21:00. Modlitwa będzie transmitowana przez „Dobre Media” z kaplicy domu biskupiego. Zapraszamy szczególnie młodych do oglądania i odmawiania.
 • Hospicjum w Pile przy ul. Królewskiej 8 prosi ludzi dobrej woli o „POŚCIELOWE” WSPARCIE. Pościel nie musi być nowa, ale nie podarta i nie poplamiona. Można zawieźć osobiście lub przynieść do naszego kościoła.
 • Kino „Helios” zaprasza na FILM „TAJEMNICA OJCA PIO” w środę na godz. 19:30. Cena biletu na hasło „Nazaret” 14 zł.
 • W sobotę 19.10.19 r. o g. 11.00 w Kościele pw. św. Jana Bosko w Pile zostanie odprawiona Msza św. w int. DZIECI UTRACONYCH i ich rodziców. Po Mszy św. na cmentarzu odbędzie się pogrzeb 22 dzieci.
 • Do nabycia KALENDARZ ŚCIENNY na rok 2020 oraz GOŚĆ NIEDZIELNY: artykuł o mozaikach włoskiego jezuity Marko Rupnika; o aktualności myśli właśnie kanonizowanego kard. Newmana.
 • W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszły: śp. Genowefa Kłaczkiewicz, lat 80 oraz śp. Maria Durlej, lat 59. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…