1. Dziś NIEDZIELA MISYJNA. Gościmy w naszej parafii ojca Mirosława Ziębę, misjonarza z Syberii. Taca tego dnia przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne, a ofiary po Mszy św. dla ojca misjonarza.
 2. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE codziennie o 17:30, w pn, śr i pt o 16:30 dla dzieci.
 3. Od poniedziałku zostaną rozniesione po naszej parafii WYPOMINKI za zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie. Nie zaniedbujmy jednego z uczynków miłosierdzia, którym jest właśnie modlitwa za zmarłych.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy parafialnych REMONTACH (p. Józef, p. Eugeniusz). Pracujemy nad frontonem kościoła, przygotowując do montażu konstrukcji zadaszenia. W tym tygodniu także prosimy o pomoc od 9:30. Za wszystkie dary materialne z serca dziękujemy.
 5. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie dla młodzieży BIERZMOWANEJ
  z klasy 8.
 6. Rafał zaprasza wszystkich chętnych na wspólne ROBIENIE RÓŻAŃCÓW na misje – poniedziałek godz. 19:30; wtorek godz. 10:00; czwartek godz. 19:00. Gdyby ktoś miał niepotrzebny lub USZKODZONY RÓŻANIEC prosimy o przyniesienie do zakrystii. Przekażemy „do remontu” na misje.
 7. W środę po Mszy św. zapraszamy na kolejne SPOTKANIE KRĘGU BIBLIJNEGO.
 8. W czwartek po Mszy wieczornej MODLITWA O UZDROWIENIE.
 9. Zapraszamy na ADORACJĘ NOCNĄ z 25 na 26 października (z piątku na sobotę) w godzinach od 20:00 do 8:00. Pierwsza godzina będzie prowadzona. SPOWIEDŹ podczas nocnej adoracji od 21:00 do 23:00. Prosimy o zaznaczenie swojej obecności na liście (stolik za ławkami).
 10. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na REKOLEKCJE NA DOBRY POCZĄTEK od dziś do środy, które poprowadzi ks. dr Wojciech Wójtowicz - rektor WSD w Koszalinie.
 11. W tygodniu WSPOMINAMY: we wtorek – św. Jana Pawła II, papieża (w następną niedzielę będą smaczne PAPIESKIE KREMÓWKI); w piątek – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie.
 12. Za tydzień odbędzie się także akcja Szkolnych Kół Caritas „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE” wspierająca osoby potrzebujące pomocy na ogrzewanie zimą.
 13. Do nabycia KALENDARZ ŚCIENNY na rok 2020 oraz GOŚĆ NIEDZIELNY: a w nim o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci.
 14. W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszli: śp. Zofia Piechocka, lat 67;
  śp. Helena Pochylska, lat 93. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…